درباره ما ۱۳۹۷-۲-۱۹ ۱۶:۲۱:۴۰ +۰۴:۳۰

درباره‌ی کبال

کبال یک سامانه آنلاین برای سفارش اینترنتی انواع خدمات مرتبط با خدمات خانه و ساختمان است. در کبال می‌توانید انواع سفارش‌های مرتبط با نقاشی ساختمان، کابینت کردن آشپزخانه، دکوراسیون منزل، نظافت ساختمان، شست‌وشوی ماشین، خدمات کارواش در محل و … را ثبت کنید و با کمترین هزینه، پروژه‌ی مورد نظرتان را انجام دهید. تیم کبال سعی می‌کند با تکیه بر تجربه‌ای که در زمینه‌ی خدمات ساختمانی دارد، سطحی از سرویس‌دهی که شایسته‌ی مشتری ایرانی است را به او عرضه کند. ما متخصص‌های زیادی را سراغ داریم که می‌توانند سفارش شما را به بهترین شکل انجام دهند و آن‌طور که خودتان می‌پسندید به شما سرویس بدهند.

راه‌اندازی وبلاگ کبال

وبلاگ کبال در بهار سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شد تا در کنار فروشگاه، شما را در مراحل ثبت سفارش همراهی کند و راهنمایی باشد تا سطح توقع‌تان از دریافت خدمات ساختمانی را بالا ببرید. این وبلاگ سعی دارد در فضایی صمیمی با شما مشتریان عزیز ارتباط برقرار کند، از بایدهای و نبایدهای این صنعت با شما بگوید و پاسخگوی تمام سوالات و ابهامات شما باشد. مطالبی که در بلاگ ما منتشر می‌شوند را می‌توان در چند گروه کلی تقسیم‌بندی کرد:

۱- مطالب آموزشی خانه و ساختمان

وبلاگ کبال قصد دارد در تمام زمینه‌های سوال‌ساز برای مشتری به کمک او بیاید و زیر و بم موضوعات مختلف مرتبط با تزیین، دکوراسیون و نظافت را گوشزد کند. وبلاگ کبال سعی می‌کند با استفاده از نظرات کارشناسان این حوزه و کمک گرفتن از آنها در نگارش مطالب، افق دید مشتری را روشن‌تر کند و مثل یک همراه دلسوز، راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیارش قرار دهد. ممکن است شما درباره‌ی سیاست‌های قیمت‌گذاری خدمات در کبال سوالاتی داشته باشید یا اینکه بخواهید در مورد ست کردن مبلمان جدید با رنگ دیوار و پرده‌های منزل اطلاعاتی کسب کنید. بخش دیگری از خدمات وبلاگ کبال، راهنمایی در مورد نگهداری درست از وسایل خانگی و حفظ طراوت خانه و ساختمان است.

۲-  مطالب خبری مرتبط با صنعت ساختمان

صنعت خانه و ساختمان به قدری گسترده است که هر روز، هزاران خبر مرتبط با آن در دنیا منتشر می‌شود. خواننده‌ی وبلاگ کبال می‌تواند با دنبال کردن این وبلاگ، از جدیدترین و جذاب‌ترین جریان‌های روز بازار داخلی مطلع شود و دید آگاهانه‌تری نسبت به این بازار وسیع داشته باشد. در کنار اخبار مرتبط با این حوزه، خود شرکت کبال هم در مناسبت‌های گوناگون اقدام به برگزاری کمپین‌های متنوعی می‌کند. گاهی لازم است در مورد این کمپین‌ها و اتفاقات جالبی که در کبال رخ می‌دهد برایتان حرف بزنیم و کمی در موارد این‌چنینی روشنگری کنیم؛ به همین دلیل، بخشی از مطالب کبال به این موضوع اختصاص پیدا کرده‌است.

۳- ایده‌هایی برای سفر، تفریح و سبک زندگی مدرن

در کنار تمام لذتی که در تزیین و دکور کردن خانه هست، گاهی هم لازم است تا از منزل نرم و گرم‌تان بیرون بزنید و کمی ماجراجویی کنید. ما در کبال برای تفریح و مسافرت‌های شما هم مطلب آماده می‌کنیم و روش‌هایی برای لذت بردن از سفر را به شما آموزش می‌دهیم. حتی در مورد جست‌وجو و گردش در شهر هم با یکدیگر حرف می‌زنیم و روش‌هایی را به شما یاد می‌دهیم تا بتوانید از وسیله‌ی نقلیه‌تان بهتر نگهداری کنید. در کنار این مطالب، در مورد بایدها و نبایدهای زندگی مدرن و تغییرات ایجاد شده در زندگی امروزی که ناشی از تغییر سطح نیاز انسان‌‌ها است هم حرف می‌زنیم.

هدف از توضیح دادن تمام این مسائل، اشاره به راه‌اندازی رسانه‌ای جدید از جانب کبال برای تعامل با شما کاربران عزیز است. هدف اول و آخر ما در وبلاگ کبال این است که ارتباط موثرتری با شما برقرار کنیم و بتوانیم نظرات شما را نسبت به کارمان بشنویم. ما به تمام سوالات و کامنت‌های شما پاسخ خواهیم داد و هیچ موضوع و کامنتی را بی‌جواب نخواهیم گذاشت. امیدوار هستیم از مطالعه‌ی وبلاگ کبال لذت ببرید و اشکالات‌  احتمالی‌مان را هم به ما گوشزد کنید.